Skip to main content

Heren 2


Trainingstijden

Dag Tijd Veld
Maandag 20:30 – 22:00 Veld 1
Donderdag 20:30 – 22:00 Veld 4

Staf

Naam Functie

Spelers

Nr. Naam Positie


Datum
Tijd
Wedstrijd Code Locatie

Speellocatie: Sportcomplex Amerena
Wilhelmina HS 1 Shot HS 2 BH1B 33 3815XT Amersfoort

Speellocatie: Lunetten
Tovo HS 1 Shot HS 2 H1G AF 1
3524SG Utrecht

Speellocatie: De Noort Syde
Jupiter HS 1 Shot HS 2 H1G CF 421JH Oudewater

Speellocatie: Galgenwaard Sportcentrum
VV Utrecht HS 8 Shot HS 2 H1G EF 341
3584AA Utrecht

Speellocatie: Interwey
Shot HS 2 VTC Woerden HS 3 H1G FB 4102HM Culemborg

Speellocatie: Kockengen
Cratos HS 1 Shot HS 2 H1G IF 628AZ Kockengen
31 okt.
16:30
Shot HS 2 VTC Woerden HS 3 H1G FB Interwey
Sportlaan 1
4102HM Culemborg
6 nov.
21:30
Tovo HS 1 Shot HS 2 H1G AF Lunetten
Zwarte Woud 201
3524SG Utrecht
14 nov.
16:30
Shot HS 2 Irene HS 3 H1G FK Interwey
Sportlaan 1
4102HM Culemborg
21 nov.
19:00
DOS HS 1 Shot HS 2 H1G JF De Meent
Weideveld 8
2871WH Schoonhoven
12 dec.
16:15
ZVH HS 3 Shot HS 2 H1G HF Swanla
Burgemeester Klinkhamerweg 86
2761BJ Zevenhuizen ZH
16 jan.
14:30
Taurus HS 5 Shot HS 2 H1G LF Kruisboog
Kruisboog 17
3994AE Houten
23 jan.
16:30
Shot HS 2 VV Utrecht HS 8 H1G FE Interwey
Sportlaan 1
4102HM Culemborg
30 jan.
14:00
VV Utrecht HS 6 Shot HS 2 H1G DF Galgenwaard Sportcentrum
Herculesplein 341
3584AA Utrecht
6 feb.
16:30
Shot HS 2 Jupiter HS 1 H1G FC Interwey
Sportlaan 1
4102HM Culemborg
13 feb.
13:00
VTC Woerden HS 3 Shot HS 2 H1G BF Thijs van der Polshal
Jozef Israëlslaan 58
3443CT Woerden
20 feb.
16:30
Shot HS 2 Cratos HS 1 H1G FI Interwey
Sportlaan 1
4102HM Culemborg
6 mrt.
16:30
Shot HS 2 Tovo HS 1 H1G FA Interwey
Sportlaan 1
4102HM Culemborg
13 mrt.
14:00
Irene HS 3 Shot HS 2 H1G KF Kees Boekehal
Kees Boekelaan 18
3723BA Bilthoven
20 mrt.
16:30
Shot HS 2 DOS HS 1 H1G FJ Interwey
Sportlaan 1
4102HM Culemborg
10 apr.
16:30
Shot HS 2 ZVH HS 3 H1G FH Interwey
Sportlaan 1
4102HM Culemborg
17 apr.
16:30
VCH HS 1 Shot HS 2 H1G GF Concordia
Concordiaplein 1
2851VV Haastrecht


Team Wedstrijden Punten
1 VIVES HS 4 4 15
2 VTC Woerden HS 4 3 12
3 VSTS HS 2 3 10
4 Thor HS 2 3 7
5 Dosko HS 2 3 7
6 Tovo HS 3 2 6
7 Boni HS 2 4 6
8 VollinGo HS 5 2 3
9 Servylo HS 1 3 3
10 DOS HS 2 1 1